بیانیه تحریریه گشنیز: در کنار پاکستان، اولین جمهوری اسلامی جهان ایستاده‌ایم

خواهران و برادران

خبرنگاران گشنیز در طول عمر جانکاه خود در تلاش بوده‌اند تا با رعایت بی‌شرفی و پرهیز از بیان واقعیت به بازتاب وفادارانه حقایق کیری بپردازند.

ما سعی کردیم تا توان عظیم خود را صرف مداخله در دعواهای سیاسی نکنیم و اجازه بدهیم تا بچه‌ها خودشان بازی کنند، البته به جز حمایت از دکتر ناصر همتی در انتخابات اخیر، که یکی از نقاط درخشان کارنامه کیری یا در واقع همان کیرنامه گشنیز است.

اما اینک که شاهدیم پاکستان عزیز هدف حملات نجس‌دوستان، هندوگرایان و گاوپرستان قرار گرفته، اعلام می‌داریم که کاسه صبر گشنیز لبریز شده است.

ما به عنوان رسانه‌ای که خود را وقف بازتاب جنبه‌های کیری حقیقت کرده نمی‌توانیم در برابر حملات به یکی از کیری‌ترین کشورهای تاریخ ساکت بنشینیم.

جمهوری اسلامی پاکستان به عنوان اولین جمهوری اسلامی جهان یکی از کسشعرترین فرم‌های سیاسی است و همین که اسم کشورشان را آن طوری تعیین کرده‌اند و با دعواهای فرقه‌ای مبارزات ضداستعماری را به کثافت کشیدند نشانه اوج بلوغ این بزرگواران است.

فراموش نکنید که حکومت پاکستان آنقدر چیز کثافتی است که آیت‌الله‌العظمی روح‌الله الموسوی الخمینی، معمار بزرگ جمهوری سترگ اسلامی ایران برای ساخت کثافت‌سرای خود از آن کثافت‌کده الهام گرفت. واقعا چه قدر باید گه باشی که جمهوری اسلامی ایران را از روی تو بسازند؟

حال که شاهدیم روند رو به رشد پاکستان‌ستیزی اوج جمهورگریزی و اسلام‌هراسی است با صدای بلند اعلام می‌داریم، گشنیز تمام توان خود را برای تخریب مردم پنجشیر، زنان افغانستان و عمال داخلی آنها به کار خواهد گرفت.

وَكَذَلِكَ نُوَلِّي بَعْضَ الظَّالِمِينَ بَعْضًا بِمَا كَانُواْ يَكْسِبُونَ

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s