نامه محرمانه سعید جلیلی به مقام مزلزل رهبری: از محسن رضایی گاوترم

نسخه‌ای از نامه محرمانه سعید جلیلی به دست گشنیز رسیده که در آن آقا سعید با عشوه‌های بسیجی سعی کرده است خود را در دل پیر و مراد خویش جای کند.

آقا سعید خدمت آقا عرض کرده که در خواب حضرت یوسف دشواری‌های شعب ابی طالب پیشبینی شده بود. او تصریح کرد: «هفت گاو لاغر هفت گاو چاق را خوردند. یکی از گاوهای چاق محسن رضایی بود و گاو لاغری که او را خورد من بودم.»

او گفت بنابراین نباید ایران به برجام برگردد.

سلیمان نبی، که ترجمه همزمان سعید جلیلی را برای گشنیز به عهده داشت، افزود: «این زبان بسته را کاری بر نیاید جز این که بچرد و بجود و بریند و نشخوار کند.»

مقام معظم رهبری در حاشیه نامه آقا سعید پاراف فرمودند که سهم کنجاله سویای وی افزایش یابد تا با افزایش سویا در تغذیه روزانه کمتر گه زیادی بخورد.

یک منبع آگاه در دفتر رهبری به گشنیز گفت: «این پدرقحبه چه فکری کرده و باورش شده که گوزگوزهای ما واقعیت دارد!؟ آقا جان باید چهار بشکه نفت بفروشیم که بتوانیم پولش را بالا بکشیم یا نه؟ تو پفیوز امام صادقی می‌فهمی؟ نه عرضه بمب ساختن را داریم و نه امکان فروختن نفت. اورانیوم غنی کنیم که چی بشود؟ بکنیم به کون آقا سعید؟»

سخنگوی محسن رضایی کمتر گاو بودن او نسبت به سعید جلیلی را رد یا تایید نکرد، اما گفت فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با دقت یونجه‌ها را زیر نظر دارد.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s