برنی سندرز: یک موی شما تراجنسیتی‌های توالت‌تفکیکی‌نشین را به سرنوشت چندین میلیون زن افغان کوخ‌نشین نمی‌دهم

برنی سندرز، قدرت اصلی تمامی نهادهای آمریکا، در سخنانی در ویسکانسین اعلام کرد که سرنوشت زنان افغانستان به اندازه توالت غربی دوجنسه هم اهمیت ندارد.

آقای سندرز گفت:‌« برنی سندرز: یک موی شما تراجنسیتی‌های توالت‌تفکیکی‌نشین را به سرنوشت چندین میلیون زن افغان کوخ‌نشین نمی‌دهم »

وی پس از آن چند زن افغان را لت و کوب کرد چون از عاملیت مستقل آنها که دیوارهای تخیلی چپ غربی را بر هم می‌زد لجش در آمده بود.

بهزاد وفاخواه، خبرنگار اعزامی گشنیز به منطقه، گفت شواهد حاکی از آن است که چپ پروگرسیو به تفکیک توالت تراجنسیتی‌ [در غرب] بیش از سرنوشت چند میلیون زن افغان اهمیت می‌دهد.

بهزاد افزود: «برخلاف رنج مردم افغانستان در کشتار هزاران غیرنظامی به دست سربازان آمریکایی، رنج زنان افغانستان تحت سلطه طالبان بسیار اهمیت دارد و باید به آن پرداخته شود. اگر قرار است به رنج افغانستان در ارتباط با نظامیان خارجی بپردازیم می‌توانیم روی دوران اشغال شوروی تمرکز کنیم. هرچند لازم است در این دوره هم به این نپردازیم که امامان محافظه‌کاری و لیبرالی در ایجاد کثافت القاعده و طالبان در افغانستان نقش مستقیم داشتند.»

گفتنی است غرب هر کاری دلش بخواهد می‌تواند بکند و مخصوصا چپ پروگرسیو غربی بزرگترین قدرت را در جهان دارد، و اینکه تمام وقت آنها سر تفکیک چهار تا توالت در کشور خودشان گذاشته شده مانع از آن می‌شود که بیایند و میلیون‌ها زن افغانستان را رها کنند. کاری که بسیار ساده بود و ترامپ و پومپئو اصلا با طالبان صلح نکردند..

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s