همدردی قاتلان خسرو گلسرخی با قاتلان بکتاش آبتین

شماری از قاتلان خسرو گلسرخی با قاتلان بکتاش آبتین، یکی از فرزندان معنوی آن تروریست چپگرای معدوم در راه حق ابراز همدردی کردند.

در مراسم تراپی که در حسینیه اوین برگزار شد سردسته قاتلان گلسرخی به سردسته قاتلان آبتین گفت: «برادران! در راه مبارزه با ارتجاع سرخ سست نشوید. می‌دانیم که شنیدن دشنام‌های چه فشار روانی شدیدی بر شما وارد می‌آورد. ما نیز روزگاری آماج چنین تهمت‌های تروریستان و خرابکاران بودیم. همان گونه که امروز شما با فتنه‌گران درگیرید. اما ایران عزیز بزرگتر از آن است که اجازه دهیم مشتی شاعر و انسان آرمانگرا برای بهبود زندگی آدمیان در آن تلاش کنند.»

دکتر ثابتی افزود: «آری! سنت سترگ شاعرکشی یکی از میراث معنوی پدر ملت ایران رضاشاه بزرگ است. ما ملتی هستیم که شاعرانی چون میرزاده عشقی و فرخی یزدی را به قتلگاه بردیم. مختاری و پوینده را خفه کردیم. خون بکتاش آبتین نیز انشاءالله درخت استبداد را آبیاری خواهد کرد.»

او توصیه کرد: «از رنج بزرگ کار بزرگ بسازید. با انباشت خشم از فحش‌هایی که خوردید بروید و چند روشنفکر دیگر را سر به نیست کنید. »

دکتر لاجوردی ضمن تشکر از حضور پیشکسوتان صنعت شکنجه یادآوری کرد که انقلاب اسلامی پیشرفت‌های بزرگی را در این مسیر فراهم آورد. او با برشمردن فهرستی از شاعران و روشنفکران کشته‌شده پس از انقلاب گفت کاری را که شاه خائن از پس آن برنیامد و نتوانست به کل روشنفکران و کانون نویسندگان و امثالهم را منقرض کند به امید خدا در دوران رهبری امام خامنه‌ای و ابتذال فرهنگی جاری به سرانجام خواهد رسید.

دکتر لاجوری گفت: «هیچ چیز بدتر از روشنفکری نیست. شما مجله مهرنامه را بخوانید یا پای صحبت‌های دکتر رحیم پور ازغدی بنشینید یا جوانان نابغه‌ای چون مراد ویسی و دیگر مزدوران سپاهی سابق و اینک برانداز را نگاه کنید به شما خواهند گفت که هیچ بلایی بزرگتر از روشنفکری در ایران نداشته‌ایم».

حاضران در انتها برای التیام فشار روانی فحش‌های روزهای اخیر با همخوانی آهنگ‌هایی از شاهین نجفی چند نفر از اعضای کانون نویسندگان را دست و پا بسته بر زمین انداختند و لت و کوب کرده و گفتند آنها خیلی بدند و زان پس شادخواری کردند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s