انتقاد حسین تهی از کمپین رپ پاک توماج صالحی

حسین تهی اعلام کرد از این پس توماج گوش نخواهد کرد.

تهی در مصاحبه‌ای اختصاصی با گشنیز گفت کمپین رپ پاک عملا به معنی نابودی این گونه جانوری خواهد بود.

او هشدار داد اگر قرار باشد که رپ‌کن‌فارس لاف دودول‌بازی و مشروب‌خوری و امثالهم را هم نکند، که خب از این اوباش چیزی در حد گلریز و گلپا هم باقی نخواهد ماند.

او گفت: «من متوجه هستم که توماج بچه همین مرز و بوم و بزرگ‌شده در همین جمهوری اسلامی است و می‌خواهد نشان بدهد که آبشخور فرهنگی‌اش در نهایت همین کثافاتی است که چهل سال از صداوسیما و تریبون نماز جمعه به خورد ملت دادند. اما او می‌تواند برای برآورده کردن این مهم در حد ظواهر ظاهر شده و مثلا در مراسم عاشورا سینه‌زنی کند، نیازی نیست ماهیت نگاهش به جامعه و ادبیاتش کاملا عین آخوندها باشد.»

توماج اما خیلی خفن بود و رید به تهی و ابراز امیدواری کرد که پس از چاقال‌هایی مانند یاس و عرفان این بار او باشد که پرچم رپ پاک را بر ستیغ قلل رپ فارس برافرازد.

گفتنی است کارشناسان سازمان ملل در آخرین گزارش خود یادآوری کردند که هر فرم هنری به خودی خود قدسیت خاصی ندارد و به ویژه در عصر بازتولید مکانیکی و دیجیتال و ان‌اف‌تی هر مزخرفی را می‌شود در هر قالبی بیان کرد و اصلا مگر خود توپاک و مابقی چه گهی بودند و مگر کل عرصه فرهنگی ایران چه گهی هست که از این بچه بیچاره انتظار داشته باشیم مثل آخوندها فکر نکند و حرف نزند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s