برخورد وحشیانه پلیس آمریکا با تظاهرات براندازان سر قبر جورج فلوید

پلیس آمریکا به طور وحشیانه به تظاهرات براندازان سر قبر جورج فلوید یورش برده و شماری را زخمی و بازداشت کرد.

در حالی که مردم معترض به مسالمت‌آمیزی مشغول ادرار بر گور جورج فلوید بودند تا اعتراض خود را به گوش جهانیان برسانند، ماموران پلیس آمریکا که تحت تاثیر دستگاه شستشوی مغزی مارکسیسم فرهنگی قرار دارند به آنها حمله کرده و تعداد زیادی را ضرب و شتم کردند.

سام رجبی به گشنیز گفت آمریکا مهد آزادی است و همان طور که هر زنی می‌تواند بگوید مرد است و هر مردی می‌تواند لباس زنانه بپوشد و کسی هم نباید چیزی بگوید و همان طور که جورج فلوید آزادی پورن استاری داشت، باید حق فتیش ادرار برای براندازان هم به رسمیت شناخته شود. وی افزود ورزشکاران از واتراسپرتز حمایت می‌کنند اما جمهوری اسلامی به دلیل جدا کردن دریای زنانه و مردانه امکان پیشرفت را گرفته، این تفکیک در حالی است که دین مبین راه را بر یکی کردن مجاری بول و غائط باز کرده و در صورت افضا مهریه زوجه از عهده زوج ساقط است.

سام رجبی افزود: «حالا چه طور یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه یکی از بازیچه‌های تبلیغاتی رژیم ملایان این طور سرکوب می‌شود؟»

منبعی آگاه در دفتر شهبانو فرح پهلوی به گشنیز گفت متاسفانه نفوذ اندیشه مارکسیسم فرهنگی و جریان پیشرو در دستگاه‌های امنیتی آمریکا قابل کتمان نیست و اکثر مربی‌های عقیدتی-سیاسی دچار لواط‌اندیشی و مکتب اشتراکی هستند، در حالی که باید در مکتب دکتر حسن نصر وشهید بهشتی و آقای فردید تحصیل می‌کردند.

دکتر فیروز نادری در پستی اینستاگرامی وعده داد تا با شبیه‌سازی ژنتیک جورج فلوید را زنده کند و او را تحویل براندازان دهد تا زنده زنده سرویسش کنند بلکه دست از سر این بدبخت بردارند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s