نوبل فیزیک اسلامی برای کشف «قانون بقای آخوند» به جوان مراغه‌ای رسید

رشید الدین همدانی، جوان مراغه‌ای برنده جایزه کرسی آزاداندیشی برای کشف قانون بقای آخوند به کسب نوبل فیزیک اسلامی در ربیع الاول سال جاری نائل آمد.

مطابق این قانون آخوند از صورتی به صورت دیگر تبدیل می‌شود، اما هرگز از بین نمی‌رود.

رشید همدانی در حاشیه مراسم تکفیر آنان که پنداشتند هم مرگ بر جهان اینان نیز بگذرد به خبرنگار گشنیز گفت: «این سوال مدت‌ها بود که محافل علمی را مشغول کرده بود که آخوندها کی می‌روند. حال با استفاده از تکنولوژی پرتونگاری کربنی و انتگرال ساده نشان می‌دهیم که در سراسر تاریخ بشر آخوند وجود داشته، اما تنها از شکلی به شکل دیگر تبدیل شده است. بنابراین پاسخ سرراست این سوال آن است که آخوند هرگز از بین نمی‌رود. اگر بخواهیم پاسخی فنی‌تر به این پرسش بدهیم باید اشاره بکنیم که ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد. و این اسارت نداشتن یعنی از بند محدودیت‌های زمانی گذشته‌ایم. که حد اعلای آن امام زمان است. فردی که گذر زمان برای او متوقف شده و همین طور جوان مانده است. چرا که وی نور مطلق است و با سرعت نور پرواز می‌کند.»

رشید همدانی افزود علت سن به ظاهر بالای دیگر آخوندها هم همین منبع نورانی در وجود آنان است که باعث می‌شود هر یک با سرعت‌های متفاوتی نزدیک به سرعت نور پرواز کنند، که آیت‌الله بهجت از جمله موارد ثبت‌شده در شتاب‌دهنده سرن بود.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s