اعلام پیشرفت در هندسه ریمانی و غسل ارتماسی باعث ترور شهید فخری‌زاده شد

یک منبع مطلع به گشنیز اعلام کرد دلیل ترور شهید فخری‌زاده اعلام پیشرفت‌هایی بود که در هندسه ریمانی و غسل ارتماسی حاصل شد.

بنا بر این گزارش تیم ترور شهید فخری‌زاده برای آمادگی در برابر قدرت‌های بازی و ریاضی او به صورت تمرینی به رقابت با مریم میرزاخانی پرداختند که همین بازی‌های به آسیب‌دیدگی مریم خانم منجر شد و بارسلونا این فصل نقل و انتقالات را روی نیمکت با بچه‌های قد و نیم‌قد گذراند.

به گفته این منبع حل المسائل این سوالات ریاضی در رساله حِلْیَة المُتَّقین بود که در آتشسوزی سال گذشته ایوان کسری ترک خورد و میلاد آخرین اختر تابناک آسمان نبوت را مژده داد. این در حالی است که تعداد کل امامان و پیامبران شناخته شده با بهترین تخمین‌ها از مرتبه ۶^۱۰ بود ولی ستارگان هستی ۲۱^۱۰ برآورد می‌شوند که یک میلیون تریلیون بزرگتر است و به این ترتیب قاعدتا ستارگان بیشتری در آسمان ولایت و امامت هستند.

اما نظریه جهان‌های موازی می‌گوید جهانی هست که در آن آسمان به اندازه امام‌ها ستاره دارد و هر ستاره‌ای هم اسمش به اسم یک امام است و وقتی حضرت علی اصغر نخودی در کربلا می‌خواند لپ‌هایش چال می‌رود و این همان سیاهچاله وسط کهکشان است.

وی که در این مرحله دیگر کم کم های شد افزود اون ویدیوی مسعود رجوی رو هم بگذارید مردم ببینند. یادی هم از ترمودینامیک بازرگان بکنید.

و ما در اینجا یادی هم می‌کنیم از کلنل محمدتقی پسیان که یکی از هزاران سردار عاشقی بود که انتخابشان ریمانی بود و به مماس‌هایی افتادند که طی چند دهه بین آنها و هندسه‌ی بقیه‌ی جامعه‌ی به وجود آمد

. پیش‌فرض‌ها و نظریاتی که بی اختیار و از هندسه‌ی جبری به جامعه ثابت شده، بدون اینکه دنبال نااقلیدسی و بی‌ناموسی باشند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s