حذف سهمیه آرد سه صفر گامی دیگر در جهت حذف نان باینری

با روی کار آمدن دولت تندروی ابراهیم رییسی سازمان غلات سهمیه آرد یارانه‌ای سه صفر نانوایی‌های تخت طاووس، چهارراه ولیعصر و کریمخان را قطع کرده است.

شنیده‌های گشنیز حاکی از آن است که این سیاست خزنده گامی دیگر در جهت حذف نان باینری و تحمیل الگوهای جعلی نان فانتزی در مقابل نان سنتی است.

طبخ نان باینری به تعداد زیادی صفر و یک نیاز دارد که با توجه به خشکسالی‌های اخیر اغلب نانوایی برای تامین صفر خود محتاج حمایت دولت هستند.

این در حالی است که روانکاوان مدتها است نانهای سنتی را به شکل صنعتی نیز طبخ می‌کنند و دیگر این موضوع در فهرست بیماری‌های انجمن روانکاوان آمریکا (Anjoman Psychedlik Kuceliklar de USA) نیست.

گفتنی است تحقیقات جدید نشان داده که افراد سنتی نیز می‌توانند فانتزی داشته باشند. علاوه بر این برخی از افراد فانتزی فانتزی سنتی دارند که چادر بر سر زن زیبای کون لخت کردن یکی از آنها است که ما می‌دانیم یکی از همین روشنفکران دوست داشت و حتی انجام داد.

بنابراین به جای این دوگانه‌های جعلی همه باید به ولایت فقیه بیاویزیم که همان ریسمان الهی یا حبل المتینی است که همه‌مان را با آن دار می‌زنند حال زن باشیم، مرد، تراجنسی یا هر هویت دیگری که در قرآن به رسمیت شناخته شده و با بقیه مساوی است. هرچند تساوی در حقوق به معنی تشابه نیست.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s