پژوهشگران برکت موفق به شبیه‌سازی ژنتیکی احمدشاه مسعود شدند

پژوهگشران با حمایت مقام معظم رهبری و مسعود مولوی و مولوی عبدالحمید موفق به شبیه‌بازی احمد شاه مسعود شدند.

این شیر تازه دره پنج شیر، که محصول مشترک برکت و کاله است، قرار است به زودی برای حمایت از ائتلاف شمال به کابل هلی‌برد شود.

ائتلاف شمال نیرویی است که از آمل و بابل تا چمخاله برای مقابله با بچه‌هوموفوب‌های تهرونی تشکیل شده است.

گفتنی است علاوه بر احمد شاه مسعود برکت، انستیتو پاستور نیز اقدام به تولید احمد شاه مسعود خود کرده است و به این ترتیب مردم عزیز افغانستان می‌توانند هر یک از این محصولات شبیه‌بازی‌شده را به عنوان فرمانده جهادی خود انتخاب کنند.

محققان برکت برای ویروس تضعیف‌شده به جای مولکول شاه از رضا پهلوی استفاده کردند که با وجود کد ژنتیک سلطنت عملا اینقدر ضعیف است که خطری بدن میزبان را تهدید نمی‌کند. به این ترتیب سلول‌های اولیه در بدن والد کشت داده شده و رشد می‌کنند. گفتنی است این یکی از اولین آزمایش‌های موفق تولید مثل سه والدی با هر سه والد ذکور بوده است.

یکی از دشواری‌های پژوهشگران برکت در این عملیات ژنتیکی پیچیده این بود که علاوه بر بی سوادی کاملشان غشای سلول‌های منی در سیداحمد، شاه و مسعود بسیار شکننده بود و آنها پیش از ترکیب ژنتیک کنترل شده در هم آمیخته یک گهی مثل انقلاب ۵۷ را به بار می‌آوردند.

دکتر مینو محرز به گشنیز گفت: «باید در آزمایشگاه می‌دیدید. چند باری انفجار نور داشتیم. هاها.»

دشواری پژوهشگران پاستور هم این بود که کد ژنتیکی مسعود بهنود خیلی کسشعر می‌نوشت. یکی از دانشمندان موفق به کشف پدیده جالبی شد وآن هم این بود که هر قدر روی نوار ژنتیکی مسعود بهنود زوم کنید می‌بینید اجزای آن باز هم به تنهایی یک کسشعر جدید می‌گویند. پیش‌بینی شده این کشف جدید ژنتیکی در هندسه فراکتال دکان جدیدی را در صنعت نانو به همراه بیاورد.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s