دستور فوری دکتر نمکی به دکتر جهانپور: کیانوش، بکن توش!

گلایه‌های کادر درمان از مردم بی شرف برای رعایت نکردن پروتکل‌ها به سطح جدیدی رسیده است.

گزارش گشنیز حاکی از آن است که وزارت بهداشت قصد دارد به جای شیوه‌های انفعالی در سقط کردن مردم، همچون خطای پزشکی، کمبود تخت و کادر درمان یا واردات پورشه با ارز دارو، به طور فعالانه به پاکسازی ایران از ایرانی بپردازد.

دکتر سعید نمکی، وزیر محترم بهداشت، درمان، آموزش پزشکی و فناوری مالش خایه به صورت غیرتملق‌آمیز در دستوری فوری به دکتر جهانپور فرمان داد تا ترتیب مردم را بدهد.

دکتر نمکی یادآور شد با وجود تلاش‌های شبانه‌روزی سربازان گمنام، بدنام و همنام امام زمان شماری از افراد هنوز در ایران زندگی می‌کنند که اگر دکتر جهانپور لطف کند و ریخت آلتی خود را کمی بیشتر در چشم آنها فرو کند احتمالا این چند عنصر فریب خورده باقی مانده نیز نابود خواهند شد.

دکتر نمکی به دکتر جهانپور گفت: «بیایید رویای دشمنان را به خاک بنشانیم و نگذاریم یک آب خوش از گلوی این ملت پایین برود. بیایید دست در دست هم دهیم و دست و پای ملت را ببندیم و با ادای دین به آستان بونوئل و پازولینی، هر آنچه نادیدنی است آن بینیم و در سایه‌سار نخل ولایت با دفاع از جمهوریت و اسلامیت، سالوس صفتان را مرعوب کرده و جمهوری سالو را بر پا بداریم.»

دکتر جهانپور در پاسخ به معظم له گفت: «خدمت دکتر نمکی عزیز، سلام و عرض مرتبت. سخنان شیرین شما را به گوش جان شنیدم. شهد خایه‌ای که گوشه لپ شما در حال مکیده شدن بود لذت این سرباز مدافع سلامت را دوچندان کرد. با شادمانی و مسروریت عرض می‌باشد که این ملت یک مشت کون گوز بی خاصیت هستند و به واقع با یک مشت ابنه‌ای شدیم هشتاد میلیون.»

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s