ستاد ملی کرونا: جشن‌های هلاکت امام راحل با رعایت پروتکل‌ها برگزار شود

دبیر کل ستاد ملی کرونا در نشست صمیمی با خبرنگاران از مردم عزیز خواست جشن‌های هلاکت امام راحل را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برای مبارزه با ویروس کرونا برگزار کنند.

دکتر علیرضا رییسی گفت: «در شرایط سخت و تحریم ناجوانمردانه جشن گرفتن سالگرد مرگ آن شیخ پفیوزی که به این روزگار نشاندمان یکی از معدود دلخوشی‌های مردم بیچاره است و این سنت الهی را نمی‌توان تعطیل کرد. اما درخواستی که ما از مردم شریف داریم این است که این مراسم را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنند چون ویروس کرونا در کمین است و وضع وزارت بهداشت هم که می‌بینید چه قدر تخمی است پس لطفا خودتان هوای خودتان را داشته باشید تا به سرنوشت امام دچار نشوید.»

«ما نمی‌توانیم از مردم بخواهیم که مرگ امام را جشن نگیرند، اما پروتکل‌ها را رعایت کنید تا مثل آن بزرگوار به جهنم نروید.»

دکتر رییسی افزود: «متاسفانه نسل سوم و چهارم انقلاب به دلیل آنکه محضر حضرت امام را درک نکرده‌اند آنقدرها که باید و شاید نسبت به ایشان تنفر ندارند و بیشتر حالشان از مقام معظم رهبری و پرزیدنت روحانی به هم می‌خورد. اما نباید از یاد برد که حضرت امام و برخی از یاران وفادارانشان همچون شهید بهشتی و شهید رفسنجانی نقش مهمی در این گهی که به سرمان آمده داشتند.»

شنیده‌ها حاکی از آن است که با ریاست جمهوری آیت الله رییسی امید می‌رود که برای آشنایی عزیزان جوان دوران طلایی امام راحل به شکل بهتری بازسازی شود.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s