علیرضا درباره مناقشه اسرائیل و حماس موضع گرفت

گزارش اختصاصی گشنیز حاکی از آن است که علیرضا ساعت ۱۹:۰۸ امروز درباره مناقشه اسرائیل و حماس موضع گرفت. به گفته یک شاهد عینی علیرضا در حالی که روزنامه‌ها را ورانداز می‌کرد صدای تلویزیون را بست و گفت: «گور پدر هر چی اسرائیلی و فلسطینی رو کرده با هم.»

وی با اشاره به سابقه تاریخی مناقشه اعراب و اسرائیل افزود: »اینها هزار ساله دارند هم رو می‌کشند و هزار ساله دیگه هم همدیگه رو باز می‌خوان بکشن. ولمون کن تو رو نمیری. به ما چه آخه؟»

او همچنین اضافه کرد که نباید نقش مخرب قدرت‌های استعماری به ویژه امپراتوری بریتانیای کبیر را در این زمینه نادیده گرفت چرا که به گفته «این تخم حروم رو انگلیس کاشت تو این گوشه دنیا«.

علیرضا در بخش دیگری از صحبت‌هایش از ایدئولوژی افراطی حماس انتقاد کرد و گفت یک نظام ارزشی این چنینی نمی‌تواند در مبارزه رهایی‌بخش به کار بیاید. او گفت: »بابا اینها یک مشت پفیوز بدتر از آخوندها«

او در جمع‌بندی مناقشه خواهان خویشتنداری طرفین و تلاش برای حل منازعه از طریق گفتگوهای سیاسی شد. علیرضا تصریح کرد: «بابا عیسی به دین خود موسی به دین خود. بنشینید یک گوشه ماست خودتون رو بخورید دیگه خارکسته‌ها. ما رو بگو چه بدبختیم که افتادیم وسط یک مشت عرب و ترک و افغان و جهود.«

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s