عسل خمینی: مثل امام حسن گی نیستم که ساده صلح کنم

سید عسل خمینی، یادگار امام و حاج زنبور عسل، که پدر خرسمبک خود را در کودکی و در شب عید به سموم سعید امامی باخت، در مصاحبه اختصاصی با گشنیز ضمن اعلام نامزدی برای انتخابات، دلیل تغییر نام خود را فاش کرد.

او گفت همان طور که امام رضا را با آب انگور و آقا مصطفی را با افراط در شیره و کباب مسموم کردند، حاج احمد را هم با خوراندن سم آغشته به عسل مسموم کردند.

سید عسل، در مصاحبه اختصاصی با ویژه‌نامه نوروزی گشنیز گفت:‌«به عشق و انتقام پدر بزرگوار و خرسمبک خود شهد گل‌ها را می‌نوشم و شیرینی آن را بر سر ایران عزیز خواهم رید»

سید عسل در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت هرچند ما خانوادتاً خوشگل و سفید مفید هستیم که از نظر نزدیکی به نژاد برتر در میان این ایرانی‌های سیاه‌سوخته خودش مزیتی است و نشانه ژن خوب جد بزرگوارمان، ابوالقاسم محمد، اما این خوشگلی را نباید با اصطلاح همجنسگراهراسانه بچه خوشگل اشتباه کرد.

سید عسل گفت: «شاید تغییر نام من این را به ذهن متبادر کند که شیرین و تو دل برو هستم. اما فراموش نکنید که عسل می‌تواند مانند باتلاقی شما را در خود غرق کند. در واقع من اسم خود را از حسن با عسل تغییر دادم تا در آستانه کسب ریاست جمهوری این پیام را مخابره کنم که من مانند برادر جد خود امام حسن گی نیستم تا بخواهم به سادگی با آمریکای جهانخوار صلح کنم.»

وی افزود: « امام حسن به دلیل فشار اجتماعی ناچار بود که با زنان زیادی مجامعت کند تا هویت جنسی خود را پنهان بدارد، و خوشبختانه امروزه در اهل بیت از این حیث پیشرفت‌های بسیاری حاصل شده، و ما با هویت جنسی کسی کاری نداریم و او را قضاوت نمی‌کنیم. ولی به هر حال یک زوج معمولی را در کاخ سفید به یک زوج همجنسگرا ترجیح می‌دهیم. مخصوصا اگر برای خوردن ماءالشعیر شلوارک به پا کنیم.»

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s