همجنسگرایی واکسن کرونا و تصاویر اندام برهنه کادر درمان ایرنا را به تعطیلی کشید

با حکم دادسرای رسانه خبرگزاری ایرنا به دلیل نمایش تصاویر مستهجن دو نفر از اعضای کادر درمان که با تزریق واکسن کرونا به همجنسگرایی روی آوردند تعطیل شد.

در این تصویر اندام برهنه یکی از کادر درمان دیده می‌شد.

یکی از اعضای بسیج محل، که خواست نامش فاش نشود، به گشنیز گفت از دیروز که این عکس را دیده است چند بار به گناه افتاده است اما با هوشیاری و استفاده به موقع از غسل جنابت توانسته فرصت‌ها را به تهدید تبدیل کند.

دکتر سعید ده‌نمکی، وزیر محترم بهداشت، گفت: «ما می‌دانستیم که مبارزه با کرونا نیازمند ایثار و فداکاری است. حال متاسفانه در این مسیر شاهد افزایش پدیده شوم همجنس‌گرایی هستیم که نمایش آن باعث می‌شود جانبازان عزیزی داشته باشیم که چشم خود را از دست خواهند داد.»

با این حال دکتر ده نمکی افزود: «دست کم این جای خوشحالی دارد که بخش بزرگی از کادر درمان زنان و دختران عزیز ایران اسلامی هستند و پس از واکسن زدن تصاویر اینها را می‌بینیم چون تصور کنید دو مرد بخواهند چنین کاری با هم بکنند و یکی‌شان بازوی برهنه دیگری را لمس کند. واقعا تصویر چندش آوری خواهد بود.»

حوزه علمیه قم با صدور اولتیماتومی کلیه کلاس‌ها را تعطیل کرده است و خواهان تعطیلی وزارت بهداشت شد.

مدیریت حوزه علمیه می‌گوید کلیه بیمارستان‌ها و پزشکان و پرستاران یک سناریوی جعلی برای «دکتربازی» و سایر اعمال منافی عفت هستند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s