همه‌پرسی پرچم ایالات متحده آریایی

شورای گذار پس از مذاکرات فشرده با دفتر صدراعظم آلمان برای اتحاد دوباره دو آیران (آیران شرقی مشهور به ایران و آیران غربی مشهور به آلمان) به توافق رسیده و ضمن نهایی کردن پیش‌نویس قانون اساسی مقدمات همه‌پرسی پرچم کشور آتی ایالات متحده آریایی را فراهم کرده است.

آنگلا مرکل در مراسمی که در تخت جمشید برگزار شد گفت خوشحالیم که پس از ۲۵۰۰ سال می‌توانیم به مام میهن بازگردیم و ژن‌های خوبمان را با هم دربیامیزیم.

آنگلا گفت اتحاد دو آیران و تاکید بر میراث آلمانی و آریایی ادای احترامی به اندیشه و فرهنگ برتر است و ارتباطی با تئوری‌های ارتجاعی نژادپرستانه ندارد.

همه‌پرسی این پرچم در این هفته و از طریق گشنیز انجام می‌پذیرد.

یک منبع آگاه به گشنیز گفت پیشنهاد اولیه آن بود که در مرکز پرچم چلیپای شکسته به عنوان یک نماد میترایی و نشان باستانی آریایی استفاده شود. اما با توجه به حساسیت‌های بی موردی که در آلمان وجود دارد، دو طرف به توافق رسیدند که از آرم خرچنگ‌نشان استفاده کنند که هم جنبه‌های فاشیستی صلیب شکسته را دارد ، هم آنقدرها حساسیت‌برانگیز نیست و هم یادآور پیروزی‌های بزرگ سرداران آریایی چون گاسیمسون سول مینوف است.

با تشکیل ایالات متحده آریایی قرار است نهادهای وابسته به جمهوری اسلامی مصادره و تبدیل به احسن شود. بنیاد علوی به بنیاد اهورایی دگرگونی می‌یابد. موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی به مدیریت آیت‌الله مصباح یزدی هم به موسسه اندیشورزی و پالایندگی سرور فروغی به رهبری آیت‌الله جواد طباطبایی تبدیل خواهد شد.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s