شیطان رجیم استعفای خود را به مقام معظم رهبری تقدیم کرد

حجت الاسلام شیطان رجیم، نماینده تام الاختیار حضرت حق در امور خدعه و فَساد، و مشاور ارشد مقام معظم رهبری استعفانامه خود را خدمت آیت الله خامنه‌ای تقدیم کرد.

شیطان نوشت:

پیشگاه ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله سید العلی الموسوی الخامنه‌ای

 

چنانچه آن جناب می‌دانید این بنده در چهل سال اخیر بخش عظیمی از وقت خود را در راه خدمت به امام و انقلاب صرف کردم؛ از نخستین روزها که نام خود را از اهریمن بدسگال به شیطان رجیم تغییر دادم و در کنار تیمسار فردوست در تحکیم مبانی نظام جدید یاری دادم، تا کلاس‌های تدریس خصوصی برای حجت الاسلام اکبر هاشمی رفسنجانی، که از موذی‌ترین شاگردان این حقیر بود، و سپس تشکیل همان کلاس‌ها برای آقازاده محترم، جناب حاج آقا مجتبی.

سرخی سیخی که در دوزخ به بندگان خواهد رفت را شاهد می‌گیرم که در این همه سال چشمداشتی نداشتم مگر همیاری در فریفتن خلق و آزارشان به پلیدترین روش‌ها. اگر این همه سال در این مقام خدمت کردم از این روی بود که با خود می‌پنداشتم هنوز ترفندی هست که برای کثافت بیشتر و ساختن منجلاب عمیق‌تر در چنته داشته باشم. حاشا و کلا که اشتباه می‌کردم.

رهبرم

شما نشان دادید که به مشورت این بنده کمترین نیازی ندارید. بازداشت خانواده پویا بختیاری پس از آن که پسرشان را کشتید خود درس بزرگی از تقوای اسلامی و دنائت دینی بود که اینجانب را انگشت به دهان گذاشت. باید اعتراف کنم که در پلشتی و رذالت طلبه‌ای هستم که در حضورتان درس پس می‌دهم.

اینجانب عمری را به این سپری کردم که خلق را بفریبم به این باور که عدالتی در کار نیست. و تو ای رهبر عزیزم، با این جنایت زیبا و آن وقاحت با وقار اثبات کردی که راستی عدالتی در کار نیست.

بدین وسیله، با توجه به اینکه خود را در مقامی نمی‌بینم که بتوانم بیش از این به آن شیطان اعظم مشورتی بدهم، استعفای خود را تقدیم می‌دارم. باشد تا آن جناب در مقامی دیگر از این حقیر در ظلم به مردم استفاده کند.

 

با بوسه‌های جهنمی بر آن پیشانی بلند همچون عمر استبداد.

 

الشیطان الرجیم

۳ دی ۱۳۹۸

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s