آغاز تبلیغات زودهنگام انتخاباتی با اسپانسر داروهای کمک‌جنسی

سرازیر شدن هزاران میلیارد ریال توسط شرکت‌های دارویی کمک‌جنسی که اسپانسر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی شده‌اند، باعث شده که فصل تبلیغات انتخاباتی زودتر از موعد کلید بخورد.

اسپانسرهای دارویی که با استفاده از شرایط تحریم ضدانسانی دارو موقعیتی ویژه در بازار داروی کشورمان پیدا کرده‌اند امیدوارند تا با حمایت نمایندگان مجلس قوانینی تصویب شود که منافع آنها را تامین کند.

نادر قاضی پور، از فراکسیون ولایت، طرحی را در دست تهیه دارد که مطابق آن شرکت‌های دارویی می‌توانند روی سنده سگ دعا بخوانند و آن را به جای داروهای مورد استفاده در شیمی درمانی، یا در واقع هر چیز دیگری، بفروشند.

این قدم شرکت‌های دارویی قدمی در راستای مدرن‌سازی صنعت بهداشت و دارو و شفای عاجل است که پیش از این در انحصار تولیت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت بود.

علیرضا علوی تبار در یادداشتی در سازندگی نوشت که تقویت شرکت‌های کمک‌جنسی به تقویت قوای جنسی مردم و در نهایت تقویت مردم در برابر حاکمیت منجر می‌شود و تضعیف نهادهای غیرانتخابی مثل تولیت آستان قدس هم که چه بهتر است.

گفتنی است صحبت‌های جنجالی اخیر دکتر علی مطهری هم بخشی از این کمپین تبلیغاتی بوده و شرکت‌ها از نمایندگان خواسته‌اند که به طور طبیعی در صحبت‌هایشان تبلیغ محصولات دارویی را بکنند.

در عین حال، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان هشدار داد که حمل و تبلیغ قرص ضدبارداری خلاف سیاست‌های جمعیتی ابلاغی از طرف مقام معظم رهبری است و حاملان و مبلغان محصولات پیشگیری از ازدیاد نسل مسلمین صلاحیت شرکت در انتخابات را ندارند.

الیاس نادران در این باره به گشنیز گفت: «وقتی فوتبالیست‌ها می‌توانند از طریق تبلیغات مخارج زندگی را تامین کنند، خب نماینده مجلس هم باید بتواند از طریق تبلیغات هزینه تبلیغات انتخاباتی را به دست بیاورد. اما مساله این است که ورود پول‌های بزرگ به اقتصاد فسادآفرین است. و باید شفافیت در این خصوص رعایت شود.»

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s