محکومیت حمله به کنسولگری ایران در کربلا از طرف دانشجویان پیرو خط امام و بسیج دانشجویی

دانشجویان پیرو خط امام و بسیج دانشجویی در بیانیه‌ای مشترک حمله اراذل و اوباش عرب و بعثی عراقی به کنسولگری کشورمان در کربلای معلا را محکوم کردند.

آنها گفته‌اند که چنین اقدامی در سالگرد تسخیر لانه جاسوسی مشکوک و معلوم الحال و اقدامی در راستای نفاق و خاک پاشیدن به چهره نورانی انقلاب است.

در این بیانیه آمده است: «می‌گویند تاریخ دو بار تکرار می‌شود، یک بار به صورت تراژدی و بار دیگر به صورت کمدی فلاکت‌بار. البته این آموزه نادرست مارکسیستی و نهضت ورشکسته کمونیستی است که همچنان که در نامه حضرت امام به گورباچف آمده بود از هم فروپاشید و جالب توجه است که خود مارکس از چنین تعابیر هگلی خود در جوانی فاصله گرفته بود. افلا اعتبروا؟»

«حقیقت آن است که تاریخ تکرار نمی‌شود. بلکه چونان قطاری در مسیر مستقیم پیش می‌رود، یا بسته به اراده لوکوموتیوران به عقب بازمی‌گردد. اما عبور از یک ایستگاه دوباره به معنی تکرار آن نیست، چرا که هرگز نمی‌توان در یک رود دو بار شنا کرد، چرا که رود همواره در حال شدن است، همچنان که ما دانشجویان و دانش آموختگان مسلمان رودیم، که آسودگی ما عدم ما است.»

این بیانیه می‌افزاید: «به این ترتیب باید به تسخیرکنندگان-سفارت-نماهایی که در عراق می‌خواهند ترفند انقلاب اسلامی در گروگانگیری و وحشی‌گری را به خودش بازگردانند باید گفت از سرنوشت طالبان درس بگیرید: دیپلمات‌های ما را کشتند و بعد هم محض آزار آمریکا و تداوم ناامنی از آنها حمایت کردیم.»

معصومه ابتکار، از امضاکنندگان بیانیه به گشنیز گفت در آستانه انتخابات مجلس خوشحالیم که دو بال جنبش دانشجویی ایران، یعنی بسیج و خط امام، با نمایش وحدت کلمه نشان دادند که رقابت جای رفاقت را نمی‌گیرد. دکتر ابتکار ابراز امیدواری کرد که با انتشار این بیانیه اصلاحطلبها رد صلاحیت نشوند.

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s