برای اختلال در جبهه ضدانقلاب سهمیه بانوان در استادیوم آزادی افزایش یافت

با حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب سهمیه‌بندی و تفکیک جنسیتی در استادیوم آزادی لغو شد و بانوان می‌توانند با خرید آزادانه بلیت در کنار آقایان، یا به طور جدا از آنها، هر طور که اراده و خواست خود زنان است، به ورزشگاه بروند.

ناظران می‌گویند چنین فرمانی باعث می‌شود که اپوزیسیون و جبهه فاسد فمینیسم بیش از پیش به جان هم بیفتد.

نشریه «خط حزب‌الله» در استقبال از این نرمش قهرمانانه مقام عظمای ولایت نوشت: «یکی از اصول جنگ نامتقارن و دفاع چریکی استفاده از عملیات کمین و یا عملیات نفوذ ایذایی در عمق خطوط دفاعی دشمن و وارد آوردن ضربه سهمگین در مقطعی و از زاویه‌ای است که دشمن انتظار آن را ندارد. سراسیمگی و آشفتگی ناشی از چنین ضربه‌ای باعث می‌شود که ساختارهای آفندی و پدافندی دشمن از کار بیفتد و شرایط برای ضربات بیشتر فراهم بیاید.»

علی اصغر حجازی، از مقامه ای بیت رهبری که قرار است در افکار عمومی جایگزین ناصر حجازی شود، در حالی که با پوشیدن لباس دروازه‌بانی از انقلاب، یعنی همان لباس مقدس روحانیت، آماده عزیمت به ورزشگاه آزادی حقیقی، یعنی رکوع و سجود در مسجد می‌شد، به خبرنگار گشنیز گفت نظام با این کار توانسته اپوزیسیون مشنگ را خیلی بیشتر به جان هم بیندازد.

حجت الاسلام حجازی گفت: «خب وقتی ما یک عقب نشینی این طوری کردیم از چیزی که خودمان الکی تبدیل به یک مساله ناموسی کرده بودیم، فکر می‌کردیم لابد اپوزیسیون در ریشخند ما و در تلاش برای تبلیغات ضدانقلابی متحد می‌شوند. اما وقتی دیدیدم اینها به جان هم افتادند این طوری، فکر کردیم خب چه بهتر که کلا هر محدودیتی برای زنان را در ورزشگاه لغو کنیم تا ضدانقلاب قشنگ گوزپیچ بشود.»

یک منبع آگاه به گشنیز گفت مرکز پژوهش‌های استراتژیک طرحی را در دست بررسی دارد که اساسا جمهوری اسلامی هرگونه تبعیض جنسیتی، قومیتی و طبقاتی را لغو کند تا به این ترتیب اپوزیسیون کاملا یکدیگر را پاره پوره کنند، چون به نظر می‌رسد برای اینها واقعیت امور مهم نیست، بلکه جنگ بر سر توهمات اولویت دارد.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s