رزمایش مردمی جمعه‌های بدون جمهوری اسلامی آغاز می‌شود

وزیر جوان و خوشکام ارتباطات اعلام کرد با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و برای آشنایی مردم با برکات نظام، هیات دولت با همراهی شهرداری تهران اقدام به برگزاری کارزار مردمی جمعه‌های بدون جمهوری اسلامی می‌کند.

بنا به اعلام محمدجواد آذری جهرمی، در قالب این طرح جمهوری اسلامی در روزهای جمعه و در ساعات معین برداشته می‌شود تا مردم متوجه بشوند که در نبود آن چه امتیازات و نعماتی را از دست می‌دهند.

آقای آذری جهرمی گفت: «شما وقتی چیزی را از دست می‌دهید بیشتر قدرش را می‌دانید. با از دست رفتن شاه مردم همه جنایت‌های دوران او را فراموش کرده‌اند، خب اگر ما به طور هفتگی حس از دست رفتن موقتی جمهوری اسلامی را به مردم بدهیم، همین اتفاق برای ما هم خواهد افتاد.»

مرکز آمار اعلام کرد که انتظار می‌رود تا این طرح حمایت از نظام را از ۹۸/۲ درصد به ۹۹/۸۲ درصد افزایش دهد.

اما محمد قوچانی، برنده پولیتزر روزنامه‌نگاری واقعیت موازی، به گشنیز گفت تصور می‌کند که این طرح شکست خواهد خورد. آقای قوچانی گفت: «حتی اگر جمهوری اسلامی نباشد، مردم جمهوری اسلامی خواهند بود. حکومت برآمده از مناسبات اجتماعی است و با تعطیلی حکومت در روزهای جمعه شما عملا کاری نمی‌کنید، چرا که خود مردم بلافاصله و به طور خودجوش روابط میان خود را همان طوری انجام می‌دهند و همان کارهایی را می‌کنند که انگار حکومت تعطیل نشده است.»

قوچ ممد افزود: «اتفاقا احتمالا تعطیلی جمهوری اسلامی به تشدید جمهوری اسلامی منجر می‌شود و مجریان طرح به اهداف اعلام شده نمی‌رسند.»

او گفت: «اوج انسانیت همین حضیض کرم بودگی است، که ما در اوج می‌میریم و خوراک کرم‌ها می‌شویم.»

اما روزنامه جوان در ستون جهت اطلاع خود نوشت که دستگاه‌های امنیتی نسبت به این طرح جمعه‌های بدون جمهوری اسلامی مشکوکند، چون تصور می‌شود که پیروز حناچی، شهردار انقلابی تهران، تحت نفوذ برادر منافقش این کار را کرده تا نظام را از درون متلاشی کند.

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s