۸/۸/۸+۸۸ رمزگشایی محسنی اژه‌ای از فتنه جدید

غلامحسین محسنی اژه‌ای از رمزگشایی توهم توطئه جدید خبر داد. اژه‌ای در نشست خبری امروز سخنگوی قوّه‌ی قضائیه گفت: «ما می‌دانستیم که فتنه‌گران روی عدد ۸ وسواس خاصی دارند. دلیلش هم دهن‌کجی به عدد مقدس ۷ است. وارونه جلوه دادن عدد مقدس از ابتدا رمز براندازی بود. ما اطلاع دقیق داریم که در تاریخ هشتم آبان ماه امسال، مصادف با ۸/۸/۸+۸۸ سران فتنه قصد مریض‌احوالی و تلفات و خسارت در حصر دارند. این وسیله‌ایست برای بردن آبروی نظام. ما با اطلاع رسانی و تبلیغات در سطح شهر، رادیو و تلویزیون، از این سناریوی مرگ احتمالی پرده برداشته و توطئه آنها را نقش بر آب میکنیم. از ما گفتن.» همانطور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، اژه‌ای مرتباً تلاش میکرد عدد ۸ را با انگشتان دست به خبرنگاران نشان دهد.
آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد به دنبال تظاهرات ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ که در همبستگی با انقلاب‌های تونس و مصر انجام شد، بیش از ۶ سال است که در زندان خانگی قرار گرفته‌اند. حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ با شعار آزادی محصوران و زندانیان سیاسی به قدرت رسید و در انتخابات ۱۳۹۶ هم مجددا از «رفع حصر ایران» گفت.
دبیر کل حزب اتحاد ملت ایران به شرط فاش نشدن نامش حاضر به مصاحبه با گشنیز در مورد توطئه ۸+۸۸ شد. این پزشک اهل طارم زنجان معتقد است از آنجایی که تنها ابزار یک زندانی بدن اوست، مهدی کروبی قصد دارد با حمله قلبی نظام را ساقط کند. آنچه در ادامه آمده خلاصه‌ایست از این مصاحبه.
«ما گذار به دموکراسی را خیلی آرام، ولو رو به عقب، به پیش می‌بریم. جهت مهم نیست، مهم آرامش در حرکت است. «چوب سرباز گمنام بِه از مهر پدر.» ما با حرکات سکته‌ای و هزینه‌دار مخالفیم. ما از حصر محصوران آب باریکه‌ای میخوریم که از سر ما و ملت و اتحاد ملت هم زیاد است.
الان وقت این حرفها و عیادت از مریض نیست، الان وقت انتخاب وزیر و کابینه است. وقت هماهنگی با رهبری است. نباید با توجه به اخبار حاشیه‌ای از مسیر اصلی منحرف شویم. من مطمئنم هستم آقایان میرحسین موسوی و کروبی، و خانم رهنورد، هم همین را می‌خواهند.»

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s