سونامی کثیف گلابی‌های جسمی‌ چگونه به کاخ سفید آمد؟

این مطلب مقاله‌ایست به تحریر یالثارات که به دست خبرگزاری گشنیز رسیده و به دلیل اصرار دستگاه قضا به عفت کلام از انتشار آن‌ خودداری شده است.

سونامی کثیف گلابی‌های جسمی‌ چگونه به کاخ سفید آمد؟

رضا پهلوی (دوم)، در نامه‌ای به دونالد ترامپ از ایوانکا – دخترش – خواستگاری کرد. این نام که با عنوان درخواست برای همکاری با نیروهای دموکرات سکولار ایران در خبرگزاری‌ها منتشر شد، چیزی بیش از یک درخواست همکاری سیاسی را در بین خطوط خود پنهان کرده بود. پس از رمزگشایی خبرنگاران یالثارات، مشخص شد رضا به ترامپ گفته حاضر است آب توبه بر سر دخترش بریزد و او را عقد کند. رضا در ادامه گفته:باشد که این پیوند خانواد‌گی شروعی بر همکاریهای سیاسی و استراتژیک در مورد ایران باشد و ما با همکاری هم ایونکا را ملکه‌ی سرزمین باستانی پرشیا کنیم.

ترامپ که میداند دخترش علاقه‌ی عجیبی‌ به فیلم پرنس آف پرشیا داشته و عاشق ایرانی‌هایی است که در صفحه‌ی اینستاگرامش به او ابراز علاقه میکنند، از دیدن این نامه خوشحال بود. ولی‌ قضیه برای او به این سادگی‌ هم نبود. ترامپ قبل از این هم برای یافتن شوهر ایرانی‌ برای ایوانکا دست به کار شده بود و از آنجایی‌ که او فقط به پول می‌اندیشد، شوهری پولدار و تاجری موفق، زرنگ و کلّاش را برای دختر خود نشان کرده بود. غافل از اینکه، خصوصیات مرد زندگی‌ چیزی بیش از این‌هاست. ایمان و تقوا.

در این میان یک مشکل وجود داشت. داماد ایده‌ال ترامپ، بابک زنجانی، در زندان جمهوری اسلامی گرفتار بود. دونالد ترامپ برای اینکه به هدف خود برسد از هیچ کار غیر دیپلمتیکی واهمه نداشت. به همین دلیل فردای انتخابات از طرف یکی‌ از شرکت‌های خود – ترامپ‌بانک – به بانک مرکزی ایران نامه زد و اعلام آمادگی خود را بابت پرداخت وثیقه‌ی لازم برای آزادی بابک اعلام داشت. کوهپایه‌زاده، وکیل آقای بِ. زِه. در قوه‌ قضائیه از این در به آن‌ در میزد که قرار بازداشت موکلش را به قرار وثیقه تبدیل کند. او که حالا ترامپ را رئیس جمهوری آینده آمریکا میدید، ترامپ‌بانک را هم به عنوان بانک دولتی جا میزد.

ترامپ که رضا را به اندازه‌ی بابک تاجر و موفق نمی‌دید، به رضا جواب رد داده و گفت: دختر من خودش تصمیم می‌گیرد و به شخص دیگری علاقمند است. رضا که داستان را از قبل می‌دانست در نامه‌ی دیگری نکاتی‌ را به ترامپ گوشزد کرد:

۱. فکر کردی چرا بانک مرکزی نامه زد و گفت به ما ربطی‌ ندارد؟ چون من هنوز هم در ایران نیروهای وفاداری در پست‌های مهم دارم.
۲. من اگر داماد تو شوم، دخترت هر روز در روزنامه‌ها و تلویزیون دولتی ایران ظاهر خواهد شد، و این نه تنها برای تو و او محبوبیت و معروفیت می‌آ‌ورد، بلکه مردم با فرهنگ من را هم شاد و هیجان زده می‌کند.
۳. بابک خودش هم ممنوع التصویر است. چه برسد به همسر و پدر زن آینده‌اش.
۴. خود دانی‌.

ترامپ در پاسخ، نامه‌ای به رضا زد، با یک رونوشت به آقای کوهپایه‌زاده. او در این نام گفت: آتلانتیک سیتی کلا مال من است. من آنجا قانون چند‌شوهری را تصویب می‌کنم. ایوانکا هر دوی شمارا می‌گیرد. تو و بابک هووی هم میشوید. یک کلام ختم کلام.

پس از این خط و نشان پدری، اظهار نظر رسمی‌ از رضا یا بابک دریافت نشده. ولی‌ تکذیب نکردن آنها نشان از رضایت به این مثلث ازدواجی دارد.

Geshnews Geshnews

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s