حاج منصور ارضی: کره حسینی‌تر بازی کرد – نحوهٔ بازی ایران باعث ننگ‌ تیم ملی‌ بود

حاج محمد ارضی معروف به منصور ارضی، از معروف‌ترین مداحان ایران و جهان، پس از بازی ایران و کره جنوبی در چارچوب مقدماتی جام جهانی‌ ۲۰۱۸، در برنامهٔ فوتبال برتر گفت: «تیم کره خیلی‌ حسینی‌تر و عاشورایی‌تر از ما بازی کرد. علی‌‌رغم اینکه در این بازی لباس تیم ما سفید، و لباس کره قرمز به رنگ لباس شمر بود، ما زننده‌ی تک گل بازی و شمر بن ذی‌الجوشن زمین شدیم»

یوسفی گزارشگر برنامهٔ فوتبال برتر از کارشناس برنامه، حاج منصور پرسید: «یعنی‌ ما باید گل به خودی میزدیم؟ چون این تیم کره مشخصا قصد گل زدن نداشت و می‌خواست جوانان حسینی‌ ما را به خوشحالی و گناه و توهین به بیت امام حسین بکشاند .»

حاج منصور در پاسخ گفت: «ما قوانین فوتبال را بلدیم. نمیگوییم که واضحاً گل به خودی بزنند. ولی‌ باید نامحسوس بازنده میشدیم، چرا که همانطور که آیت‌الله یزدی فرمودند، زیانی که از این باخت به ما وارد شود چندین برابر با عزاداری عاشورا جبران خواهد شد.»

در ادامه حاج منصور با حاج‌رضایی به بحث در مورد مربی‌ تیم ملی‌ پرداختند. حاج‌رضایی از عملکرد کیروش دفاع میکرد ولی‌ حاج منصور که گفته می‌شود مداحی را از ۵ سالگی تحت نظارت عموی خود حسن ارضی آموخته‌است گفت: «هرچه آتش است از گور این کیروش وهابی بلند میشود»

 

Geshnews Geshnews

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s