کابوس کلینتون: حمایت حمید رسایی از دونالد ترامپ

حمید رسایی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی از دونالد ترامپ به عنوان کاندیدای حزب اصولگرا در انتخابات امسال آمریکا حمایت کرد. رسایی که در ایالت نوادا سخنرانی‌ میکرد، گفت فتنه‌ی اصلی‌ از مرز جنوب وارد خاک آمریکا میشود. او در حالی‌ که عکس ماچتی را در دست داشت، از شرکت‌کنندگان در گردهمایی انتخاباتی خواست، شعار «مرگ بر فتنه‌گر» سر بدهند. در مورد نزدیکی‌ ترامپ با حمید رسایی، که از مخالفین سرسخت برجام می‌باشد، پیش از این هم گمانه‌زنی‌‌هایی‌ شده بود ولی‌ این نخستین بار بود که این حمایت به صورت علنی اعلام میشد. رسایی سخنرانی‌ خود را با یک بیت شعر به پایان رساند: «جز ما نفس نباید، حتا بگو مسیحا – دونالد رهایمان کن، زین دلواپسی‌ها»

 وقتی‌ دونالد ترامپ پشت تریبون آمد، رسائی را در آغوش گرفت و او را برادر حمید صدا کرد. برخی‌ طرفداران ترامپ که از آن‌ چه می‌دیدند راضی‌ به نظر نمیامدند، از ترامپ خواستند راجع به ویزا‌ی رسایی و اجازهٔ ورود او به عنوان یک مسلمان به خاک آمریکا توضیح دهد. ترامپ در پاسخ گفت، باید دیشب بودید و می‌دیدید که برادر حمید چقدر اهل حال است. اگر مسلمان‌ها اینگونه‌اند، می‌توان آنها را از لیست سیاه حذف کرد و تمرکز را روی مکزیکی‌ها، سیاه‌ها و دگرباش‌ها گذاشت. بعد از شنیدن این جمله مجددا شعار «مرگ بر فتنه‌گر» در نوادا طنین انداز شد.

هیلاری کلینتون بعد از شنیدن این خبر که ضربه‌ٔ مهلکی به کمپین انتخاباتی او خواهد بود، آبله، اوریون، و عفونت‌های قارچی کشاله ران را یک‌جا گرفت. گفته میشود او برای جبران مافات به دنبال جذب اسفندیاری رحیم‌مشایی است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s