خبر فوری: اثبات اشتباه تور لیدر آریایی‌ها در پیدا کردن مسیر فلات ایران؛ آریایی‌ها هیچوقت به ایران نرسیده‌اند

در مقاله‌ای به قلم پروفسور استفن هاوکینگ، دانشمند برجسته و خموده، که اخیرا در مجله نیچر چاپ شده، با شواهد علمی‌ ثابت شده که آریایی‌ها هیچوقت به فلات ایران نرسیدند.

در هزارهٔ دوم پیش از میلاد واقعه مهم آسیای غربی، ظهور عناصری از تبار هندواروپایی در میان اقوام بومی بود. هندواروپائیان زادگاه خود را که اغلب دشت‌های اوراسی واقع در جنوب روسیه بود احتمالاً بر اثر فشار اقوام دیگر ترک گفتند و به دو دسته تقسیم شدند.

دسته اول از مسیر اوکراین و لهستان راهی‌ آلمان شدند و در آنجا به کشت و کار مشغول شدند. دسته دوم از مسیر دریاچه ارومیه (به گفته عبدالحسین زرینکوب) وارد عراق شده و قصد رسیدن به حوالی شوشتر و مسجد سلیمان را داشتند. متاسفانه، این گروه که با چشم و گوشی بسته به تور لیدر ناشی خود اعتماد کرده بودند، از عراق به جای اینکه بپیچند دست چپ، پیچیدند دست راست.

این گروه در ادامه به شبه جزیره عربستان رسیدند، و در آنجا به شاعری و غارتگری پرداختند. نتیجه این اشتباه بزرگ تاریخی‌ که به تازگی و به وسیلهٔ آزمایش دقیق DNA ثابت شده، معادلات منطقه را به شدت به هم میریزد. در پی‌ انتشار این مقاله موجی از نا امیدی ملت کهن ایرانی‌ را در بر گرفت. سعید، یکی‌ از شهروند‌خبرنگاران گشنیز که خیلی‌ شوکه شده بود، به ما گفت: «هیچوقت فکر نمیکردم که یک آریایی واقعی‌ نباشم. شاید دروغ باشه. شاید فقط میخوان اینجوری بگن که ما از برتر بودن نژادمون استفاده‌ای نکنیم»

عربستانی‌ها هم پس از روبرو شدن با این واقعیت ناگهان خود را از فرزندان عجم‌ها و مجوس‌ها یافتند و از شدت درد به خود می‌پیچند.

ایرانی‌-آریایی‌های دو آتشه سابق، سریعاً دست به کار شده و کمپین «خلیج همیشه عربی‌» را راه‌اندازی کرده‌اند. آنها همچنین امیر تتلو را، به خاطره سابقه گفتن «خلیج مسلم فارس» وادار به عذرخواهی تصویری در صفحهٔ اینستاگرمی خود کرده‌اند.

این خبر تکمیل میشود…

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s