توهین روزنامه یالثارات به محمدرضا شریفی نیا

روزنامه یالثارات در آخرین شماره خود مطلبی منتشر کرده که حاوی توهین‌های رکیک به محمدرضا شریفی نیا، بازیگر مشهور و عمرو عاص سینمای ایران است.

یالثارات در سری مطالب «د…ث کیست؟» خود این بار به سراغ شریفی نیا رفته و او را به پااندازی سینمایی متهم کرده است. علاوه بر این در مطلب یالثارات با اشاره به سابقه عضویت شریفی نیا در گروهک منافقین آمده است که او به پیروی از رهبر خودش مسعود رجوی ، آزیتا حاجیان را طلاق داد تا او زن محمدکریم هراتی شود. به نوشته یالثارات عراتی طراح صحنه است و به این ترتیب «صحنه‌»هایی که شریفیان ناموسش را در آن به بازی گرفته با طراحی عراقچی انجام شده است.

توهین یالثارات به این بازیگر با سابقه در حالی است که او در سال‌های پس از فتنه نشان داد از خواص بی بصیرت نیست و در فیلمهای برجسته‌ای مثل اخراجی‌ها، معراجی‌ها و وراجی‌ها بازی کرد. مسعود ده نمکی، از منتقدان مجله کایه دو سینما به گشنیز گفت تحرکات اخیر روزنامه یالثارات در قالب حمله به شریفی نیا در واقع او را هدف گرفته است. ده نمکی گفت رویکرد کهنه الله کرم و جریان انصار حزب الله به ولایت نمی‌تواند با این مساله کنار بیاید که فیلمسازانی مثل مخملباف و ده نمکی با زبانی جهانی در فستیوالهای بین المللی از خط ولایت دفاع کنند.

وزیر ارشاد هم با انتقاد از مطلب اخیر یالثارات گفت هیئت نظارت عرضه لغو امتیاز این نشریه، یا اصولا هر کار دیگری را ندارد.

sharifinia

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s